balance day spa coupon code 40 year anniversary gifts uk charlie's chicken coupons christmas gift bags and wrapping paper

Washington post

Varies with device

Download APK
0/5 No votes
Developer
The Washington Post
Version
Varies with device
Updated
April 15, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Akıllı telefonunuz ve tabletiniz için klasik uygulamamızla Washington Post’taki her hikaye, özellik ve içgörünün tadını çıkarın. Ödüllü ulusal ve uluslararası haberlerden haberdar olun, PLUS D.C. metropol alanıyla ilgili eksiksiz yerel haberler. Okunması gereken haberler için en çok okunan başlıkları tarayın. Post blog yazarlarından dünya hakkında yeni bakış açıları edinin. Kullanışlı çevrimdışı okuma ile nerede olursanız olun hikayeleri okuyun. Bu uygulama size Washington Post okuyucularının günlük olarak keyif aldıkları her şeyi ve ek mobil rahatlık için ekstra faydaları sunar. İndirmesi ücretsiz olan aboneler sınırsız erişim hakkına sahiptir.

What's new

Bu sürümde, sorularınız varsa veya yardıma ihtiyacınız olursa bize hızlı ve verimli bir şekilde ulaşabilmeniz için "Yardım" formumuzu yeniden tasarladık. Ayarlar menüsünde bulun!
Bazı yeni ses özelliklerini birkaç hikaye üzerinde test ediyoruz, bu nedenle, hareket halindeyken eller serbest görüşmek için makalenin yüksek sesle okunmasını dinleyebileceğiniz özel bir "makaleyi dinle" düğmesi fark edebilirsiniz! Bu, dinleme deneyiminizi iyileştireceğini umduğumuz, bilgisayar tarafından üretilen yeni ve geliştirilmiş bir ses kullanır.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *