cbazaar coupons 2014 12 days of christmas gift ideas for your boyfriend beckham intimately her fragrance gift set online walmart coupons canada

Uber – Araç çağırma

Varies with device

Uber'de güvenliğinize kendimizi adadık. Her sürüşünüzde kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak için Kapıdan Kapıya Güvenlik Standardı oluşturduk.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Uber Technologies Inc.
Version
Varies with device
Updated
April 19, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Uber’de güvenliğinize kendimizi adadık. Her sürüşünüzde kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak için Kapıdan Kapıya Güvenlik Standardı oluşturduk.

Ve Uber ile hedefiniz parmaklarınızın ucunda. Sadece uygulamayı açın ve gitmek istediğiniz yere girin, yakındaki bir sürücü oraya güvenilir bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

NEREDEYSE HER YERDEN BİR SÜRÜŞ BULUN
600’den fazla havalimanından ve dünya çapında 10.000’den fazla şehirde bir yolculuk talep edin, Uber uygulaması seyahat planlarınızı stressiz hale getirmenin harika bir yoludur. Talep üzerine bir sürüş talep edin veya önceden planlayın.

NEREDEYSE HER YERDE BİR SÜRÜŞ BULUN
Tarz, alan veya satın alınabilirlik arıyor olun, Uber ihtiyaçlarınıza uyacak mükemmel yolculuğu bulmanıza yardımcı olabilir:

Uber Black ile zarafetin ve birinci sınıf özelliklerin tadını çıkarın
UberXL ile ekstra odayla (ve daha fazla arkadaşınızla) yolculuk yapın

Tüm bu ulaşım seçenekleri ve daha fazlası, Uber uygulamasıyla tek bir yerde mevcuttur.

FİYAT TAHMİNLERİNİ GÖRÜN
Uber ile fiyat tahmininizi rezervasyon yapmadan önce görebilirsiniz. Bu, yolculuğunuzu talep etmeden önce her zaman ne ödeyeceğiniz konusunda bir fikriniz olacağı anlamına gelir.

GÜVENLİĞİNİZ BİZİ YÖNLENDİRİR
Uber ile yaptığımız her yolculuğu olabildiğince güvenli hale getirmeye kararlıyız. Bu nedenle, Kapıdan Kapıya Güvenlik Standardımıza ek olarak, yeni güvenlik özellikleri oluşturduk ve saygılı ve olumlu deneyimler için Topluluk Kurallarımızı güncelledik.

Gezini paylaşabilirsin
Seyahatteyken sevdiklerinize huzur verin — varış noktanıza vardığınızı bilmeleri için konumunuzu ve seyahat durumunuzu paylaşabilirsiniz.

Acil servislerle iletişime geçebilirsiniz
Yerel yetkililerinizi doğrudan uygulamadan arayabilir ve acil durum hizmetleriyle hızlı bir şekilde paylaşabilmeniz için konumunuz ve seyahat ayrıntılarınız görüntülenir.

SÜRÜCÜNÜZÜ İPUCU VE DEĞERLENDİRİN
Her sürüşten sonra, yorumlarla birlikte bir derecelendirme gönderebilirsiniz. Ayrıca, doğrudan uygulamada onlar için bir ipucu ekleyerek sürücünüzün deneyiminizi takdir ettiğinizi bilmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm ürünler tüm pazarlarda bulunmaz.

Şehrinizde Uber’in mevcut olup olmadığını görmek için https://www.uber.com/cities adresini ziyaret edin.
Bizi Twitter’da https://twitter.com/uber adresinden takip edin.
Bizi Facebook’ta https://www.facebook.com/uber adresinde beğenin.

Bir sorunuz mu var? Uber.com/help adresini ziyaret edin.

What's new

Sizin için daha hızlı ve daha güvenilir hale gelmesine yardımcı olmak için Uber uygulamasını olabildiğince sık güncelliyoruz. Bu sürüm çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerir.

Uygulamayı seviyor musunuz? Bizi değerlendirin! Geri bildiriminiz Uber uygulamasını iyileştirmemize yardımcı oluyor.
Bir sorunuz mu var? Uber uygulamasında Yardım'a dokunun veya help.uber.com adresini ziyaret edin.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *