christmas drinks gift ideas airsealed2 coupon code bath body shop coupon bowling coupons patchogue ny stieber twins schlangen sind giftig text

Telegram

Varies with device

Saf anlık mesajlaşma - basit, hızlı, güvenli ve tüm cihazlarınızda senkronize edilir. 500 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan dünyanın en çok indirilen 10 uygulamasından biri.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Telegram FZ-LLC
Version
Varies with device
Updated
March 18, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Saf anlık mesajlaşma – basit, hızlı, güvenli ve tüm cihazlarınızda senkronize edilir. 500 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan dünyanın en çok indirilen 10 uygulamasından biri.

HIZLI: Telegram, insanları dünya çapında benzersiz, dağıtılmış bir veri merkezleri ağı aracılığıyla birbirine bağlayan, piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

SENKRON: Mesajlarınıza tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan aynı anda ulaşabilirsiniz. Telegram uygulamaları bağımsızdır, bu nedenle telefonunuzu bağlı tutmanıza gerek yoktur. Bir cihazda yazmaya başlayın ve mesajı başka bir cihazdan bitirin. Verilerinizi bir daha asla kaybetmeyin.

SINIRSIZ: Tür ve boyutlarında herhangi bir sınırlama olmaksızın medya ve dosyalar gönderebilirsiniz. Tüm sohbet geçmişiniz cihazınızda disk alanı gerektirmeyecek ve ihtiyacınız olduğu sürece Telegram bulutunda güvenli bir şekilde saklanacaktır.

GÜVENLİ: Kullanım kolaylığı ile birlikte en iyi güvenliği sağlamayı kendimize görev edindik. Sohbetler, gruplar, medya vb. Dahil olmak üzere Telegram’daki her şey 256 bit simetrik AES şifreleme, 2048 bit RSA şifreleme ve Diffie – Hellman güvenli anahtar değişiminin bir kombinasyonu kullanılarak şifrelenir.

% 100 ÜCRETSİZ VE AÇIK: Telegram, indirdiğiniz uygulamanın yayınlananla aynı kaynak koddan oluşturulduğunu kanıtlamak için geliştiriciler için tamamen belgelenmiş ve ücretsiz bir API’ye, açık kaynaklı uygulamalara ve doğrulanabilir yapılara sahiptir.

GÜÇLÜ: 200.000 üyeye kadar grup sohbetleri oluşturabilir, büyük videolar, her türden belge (.DOCX, .MP3, .ZIP, vb.) Her biri 2 GB’a kadar paylaşabilir ve hatta belirli görevler için botlar bile oluşturabilirsiniz. Telegram, çevrimiçi toplulukları barındırmak ve ekip çalışmasını koordine etmek için mükemmel bir araçtır.

GÜVENİLİR: Mesajlarınızı olabildiğince az veri kullanarak iletmek için tasarlanmış olan Telegram, şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. En zayıf mobil bağlantılarda bile çalışır.

EĞLENCE: Telegram, güçlü fotoğraf ve video düzenleme araçları, animasyonlu çıkartmalar ve emoji, uygulamanızın görünümünü değiştirmek için tamamen özelleştirilebilir temalar ve tüm etkileyici ihtiyaçlarınızı karşılamak için açık bir çıkartma / GIF platformuna sahiptir.

BASİT: Eşi görülmemiş bir dizi özellik sunarken, arayüzü temiz tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Telgraf o kadar basit ki, nasıl kullanılacağını zaten biliyorsunuz.

ÖZEL: Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve hiçbir üçüncü tarafın verilerinize erişmesine asla izin vermeyeceğiz. Her iki taraf için gönderdiğiniz veya aldığınız herhangi bir mesajı istediğiniz zaman ve iz bırakmadan silebilirsiniz. Telegram, size reklam göstermek için asla verilerinizi kullanmaz.

Maksimum mahremiyetle ilgilenenler için Telegram Gizli Sohbetler sunar. Gizli Sohbet mesajları, katılan her iki cihazdan otomatik olarak kendi kendini imha edecek şekilde programlanabilir. Bu şekilde kaybolan her türlü içeriği gönderebilirsiniz – mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyalar. Gizli Sohbetler, bir mesajın yalnızca hedeflenen alıcı tarafından okunabilmesini sağlamak için Uçtan Uca Şifreleme kullanır.

Bir mesajlaşma uygulamasıyla yapabileceklerinizin sınırlarını genişletmeye devam ediyoruz. Eski habercilerin Telegram’ı yakalamasını yıllarca beklemeyin – devrime bugün katılın.

What's new

Sesli Sohbetler 2.0: Kanallar, Milyonlarca Dinleyici, Kaydedilmiş Sohbetler, Yönetici Araçları

• Dinleyici sayısında sınırlama olmaksızın kanallarda sesli sohbetler başlatın
• Sesli sohbetleri kaydedin
• Katılımcı listesinde kullanıcı biyografilerini görün
• Konuşmak istediğiniz yöneticilere göstermek için elinizi kaldırın
• Dinleyiciler veya konuşmacılar için davet bağlantıları oluşturun
• Kişisel hesabınızı gizlemek için bir kanal olarak katılın
• Sohbetlerde sola kaydırma işlemini özelleştirin: Sabitle, Oku, Arşivle, Sesi Kapat veya Sil

Uygulamadaki veya blogumuzdaki değişikliklerin tam listesini görüntüleyin

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *