personalised irish dancing gifts transdesign coupon codes 2012 the gifted 2014 movie christmas gifts for elementary students from teacher nyc marathon 2015 gifts rembrandt toothpaste coupon october 2012

Spotify: Podcast’leri dinleyin ve sevdiğiniz müzikleri bulun

Varies with device

Spotify ile müzik dinleyebilir ve milyonlarca şarkıyı ve podcast'i ücretsiz olarak çalabilirsiniz. Sevdiğiniz müzikleri ve podcast'leri yayınlayın ve dünyanın her yerinden müzikleri - veya bir sonraki favori şarkınızı - bulun.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Spotify Ltd.
Version
Varies with device
Updated
April 15, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Spotify ile müzik dinleyebilir ve milyonlarca şarkıyı ve podcast’i ücretsiz olarak çalabilirsiniz. Sevdiğiniz müzikleri ve podcast’leri yayınlayın ve dünyanın her yerinden müzikleri – veya bir sonraki favori şarkınızı – bulun.

• Yeni müzikleri, albümleri, çalma listelerini ve podcast’leri keşfedin
• En sevdiğiniz şarkıyı, sanatçıyı veya podcast’i arayın
• Size özel hazırlanmış müzik çalma listelerinin ve benzersiz bir günlük karışımın keyfini çıkarın
• Kendi oynatma listelerinizi oluşturun ve paylaşın
• Farklı türlerden, yerlerden ve onlarca yıllık en popüler şarkıları keşfedin
• Herhangi bir ruh hali ve aktivite için müzik çalma listeleri bulun
• Mobil, tablet, masaüstü, PlayStation, Chromecast, TV ve hoparlörlerinizde müzik ve daha fazlasını dinleyin

Spotify ile mobil cihazınızda ve tabletinizde ücretsiz podcast ve müzik çalın. Albümleri, çalma listelerini veya yalnızca bir şarkıyı indirin ve nerede olursanız olun çevrimdışı müzik dinleyin.

Spotify ile sevdiğiniz ücretsiz müzik dünyasına, özel olarak seçilmiş çalma listelerine, sanatçılara ve podcast’lere erişebilirsiniz. Yeni müzikleri, podcast’leri, en popüler şarkıları keşfedin veya en sevdiğiniz sanatçıları, albümleri dinleyin. Ruh halinize uygun en son şarkılarla kendi müzik çalma listelerinizi oluşturun.

Spotify, seçilmiş çalma listeleri ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız binlerce podcast ile müzik akışını kolaylaştırır. Yeni sanatçılardan müzik bulun, en sevdiğiniz albümün veya çalma listesinin akışını yapın ve sevdiğiniz müzikleri ücretsiz dinleyin.

• Ücretsiz müzik ve podcast’ler kolaylaştı – Karışık modunda bir çalma listesini, albümü veya herhangi bir türden en iyi şarkıları dinleyin.

Müzikleri ve podcast’leri tabletinizden ücretsiz dinleyin
• Herhangi bir şarkıyı, sanatçıyı, podcast’i, albümü veya çalma listesini çalın ve zevkinize uygun günlük bir karışımla kişiselleştirilmiş bir müzik deneyiminin keyfini çıkarın.

Spotify Premium özellikleri
• Bir albümü, çalma listesini veya podcast’i reklam araları olmadan dinleyin. Spotify ile herhangi bir sanatçının müziğini istediğiniz zaman herhangi bir cihazda (mobil, tablet veya bilgisayarınızda) çalabilirsiniz.
• Nerede olursanız olun çevrimdışı müzik dinlemek için indirin.
• Geri dönün ve en iyi şarkılarınızı dinleyin.
• Kişiselleştirilmiş müzik ve podcast’lerde inanılmaz ses kalitesinin keyfini çıkarın.
• Ruh halinize uygun yeni müzikler, günlük bir karışım veya seçilmiş çalma listelerini keşfedin. Spotify ile başka hiçbir şeye benzemeyen kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi yaşayacaksınız.
• Taahhüt yok – istediğiniz zaman iptal edin.

Yeni müzikler keşfetmek ister misiniz?
Bugün seveceğiniz müziği bulun! Seçilmiş müzik listelerimizi, en popüler şarkıları ve albümleri keşfedin veya günlük karışımınızla kişiselleştirilmiş müzik önerileri alın.

Spotify’ı seviyor musunuz?
Facebook’ta bizi beğenin: http://www.facebook.com/spotify
Bizi Twitter’da takip edin: http://twitter.com/spotify

Lütfen dikkat: Bu uygulama, Nielsen’ın Ses Ölçümü gibi pazar araştırmasına katkıda bulunmanıza olanak tanıyan Nielsen’ın kitle ölçüm yazılımına sahiptir. Katılmak istemiyorsanız, uygulama ayarlarından vazgeçebilirsiniz. Dijital kitle ölçüm ürünlerimiz ve bunlarla ilgili seçimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen daha fazla bilgi için http://www.nielsen.com/digitalprivacy adresini ziyaret edin.

What's new

Spotify'da her zaman değişiklik ve iyileştirmeler yapıyoruz. Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için Güncellemelerinizi açık tutmanız yeterlidir.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *