ergo coupon codes bigelow chemists coupon code my nissan parts coupon code o'charley's free appetizer coupon 2012 belasting aangifte 2010 downloaden cremation society of georgia coupon

QR ve Barkod Tarayıcı

2.2.3

QR ve Barkod Tarayıcı uygulaması, piyasadaki en hızlı QR / barkod tarayıcıdır. QR ve Barkod Tarayıcı, her Android cihaz için temel bir QR okuyucudur.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Gamma Play
Version
2.2.3
Updated
January 27, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
5.9M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

QR ve Barkod Tarayıcı uygulaması, piyasadaki en hızlı QR / barkod tarayıcıdır. QR ve Barkod Tarayıcı, her Android cihaz için temel bir QR okuyucudur.

QR ve Barkod Tarayıcı / QR kod okuyucunun kullanımı son derece kolaydır; Hızlı tarama yerleşik hızlı tarama ile QR kod tarayıcı ücretsiz uygulamayı taramak istediğiniz QR veya barkoda yönlendirin ve QR tarayıcı otomatik olarak taramaya ve QR taramaya başlar. Barkod okuyucu otomatik olarak çalıştığı için herhangi bir düğmeye basmanıza, fotoğraf çekmenize veya yakınlaştırmayı ayarlamanıza gerek yok.

QR ve Barkod Tarayıcı, metin, url, ISBN, ürün, kişi, takvim, e-posta, konum, Wi-Fi ve daha birçok format dahil olmak üzere tüm QR kodlarını / barkod türlerini tarayabilir ve okuyabilir. Tarama ve otomatik kod çözme işleminden sonra kullanıcıya yalnızca tek tek QR veya Barkod türü için ilgili seçenekler sunulur ve uygun eylemi gerçekleştirebilir. İndirimler almak ve biraz tasarruf etmek için kuponları / kupon kodlarını taramak için QR ve Barkod Tarayıcıyı bile kullanabilirsiniz.

QR kodları her yerde! QR kodunu taramak veya hareket halindeyken barkodu taramak için qrcode okuyucu uygulamasını yükleyin. Barkod ve QR Tarayıcı uygulaması, ihtiyacınız olan tek ücretsiz tarayıcı uygulamasıdır. Karanlıkta taramak için el fenerini açın veya uzaktaki QR’leri taramak için yakınlaştırmak için kıstırma özelliğini kullanın.

Mağazalarda barkod okuyucu ile ürün barkodlarını tarayın ve paradan tasarruf etmek için fiyatları çevrimiçi fiyatlarla karşılaştırın. QR ve Barkod Tarayıcı uygulaması, ihtiyacınız olan tek ücretsiz QR kod okuyucu / barkod tarayıcıdır.

Diğer işlevler: QR Oluştur, Görüntü Tara, Galeriden Tara, Kişi bilgilerinizi QR ile paylaşın

What's new

QR ve Barkod Tarayıcıyı kullandığınız için teşekkürler! Hızı, güvenilirliği, performansı sürekli iyileştirmek ve hataları düzeltmek için Google Play'e düzenli olarak güncellemeler getiriyoruz.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *