good gift ideas for horse lovers gift tax exclusion limit ny times food gift guide abbott total comfort gift set

Likee – Parlamana İzin Ver

3.62.4

Likee, ücretsiz bir orijinal kısa video yapımcısı ve mükemmel canlı yayınlarla dünya çapında paylaşım platformudur. Likee, kısa videoları, video efektlerini ve canlı akışı kullanımı kolay tek bir uygulamaya getiriyor. Güçlü kişiselleştirilmiş besleme ve video efektleri ile viral videoları kolayca bulabilir, kusursuz videolar çekebilir, canlı yayın izleyebilir ve devam edebilirsiniz. Kendinizi ifade etme, yeteneklerinizi canlı yayınlarda gösterme, Likee'de sevdiğiniz içeriği keşfetme ve bunlarla bağlantı kurma zamanı.
Download APK
0/5 No votes
Developer
LIKEME PTE.LTD.
Version
3.62.4
Updated
April 14, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
75M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Likee, ücretsiz bir orijinal kısa video yapımcısı ve mükemmel canlı yayınlarla dünya çapında paylaşım platformudur. Likee, kısa videoları, video efektlerini ve canlı akışı kullanımı kolay tek bir uygulamaya getiriyor. Güçlü kişiselleştirilmiş besleme ve video efektleri ile viral videoları kolayca bulabilir, kusursuz videolar çekebilir, canlı yayın izleyebilir ve devam edebilirsiniz. Kendinizi ifade etme, yeteneklerinizi canlı yayınlarda gösterme, Likee’de sevdiğiniz içeriği keşfetme ve bunlarla bağlantı kurma zamanı.

Tüm dünyada 100 milyondan fazla kullanıcımız var. Giderek daha fazla insan, eğlence, kendini ifade etme ve arkadaş edinme için Likee’yi seçiyor. Daha büyük bir dünyayı keşfetmek için Likee’yi indirin ve katılın!

Neden Likee?

Popüler Özel Efektler Kısa Video Yapıcı ve Düzenleyici
Çok az çabayla harika videolar oluşturmanıza yardımcı olmak için Likee’de çeşitli video efektleri, yüz filtreleri ve düzenleme araçları.

– SuperMix: Face Morph, Astral Travel, Face Cut ve MV ve daha fazlası gibi harika özel efektlerle videoları geliştirin! Profesyonel ve fantastik videolar hazırlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir fotoğraftır.
– Çıkartmalar ve Müzik Büyüsü: Videolarınızı çeşitli komik çıkartmalar, selamlar, alıntılar, renkli saçlar ve sevimli emoji ile özelleştirin.
– Güzellik Kamerası ve Video Filtresi: Video filtreleriyle video arka planlarını değiştirin. Eskiz, aksaklık, vintage, montaj ve çok daha fazlası gibi video efektlerinin kilidini açın! Güzellik kamerası ile saniyeler içinde farklı makyaj stillerini deneyin!

Küresel Canlı Yayın ve Topluluk Oluşturan Arkadaşlar
Milyonlarca yetenekli blog yazarı, vlogger ve sizin gibi video yaratıcıları zaten Likee’ye katıldı! Beğendiğiniz yaratıcıları takip edin, sohbet edelim ve arkadaş edinelim.

• Canlı Yayınlayın, Hediyeler Alın ve Hayran Kazanın
Kendinizi dünyaya ifade etmek için Likee’de Canlı Yayına Geçin. Hayatınızı canlı yayınlayın ve izleyicilerinizle etkileşim kurun. Yeteneklerinizi gösterin, hayran kitlenizi güçlendirin ve hediyeler alın. Likee’nin bir sonraki Internet Sensation’ı olabilirsiniz!

• Her Zaman ve Her Yerde Canlı Yayını İzleyin
Dünyanın dört bir yanından sayısız yetenekli ev sahibini keşfedin. Canlı yayın izleyin, ev sahipleriyle sohbet edin ve hediyeler göndererek favori sunucularınızı destekleyin. LIVE PK, hayran kulübü ve Likee Live turnuvası gibi özel özellikler sizi bekliyor!

Tüm Dünyada Viral Videolar ve Yaratıcı İçerikler
Müzik, dans, makyaj, çizim, DIY, haberler, filmler ve aradaki her şey dahil çok çeşitli videolar arasından seçim yapın! İzlediklerinizi, beğendiklerinizi ve paylaştıklarınızı temel alan kişiselleştirilmiş akışla desteklenen Likee, sevdiklerinizden daha fazlasını, beğenmediklerinizi ise daha azını sunacak.
Likee’de bilginizi hızla artırabilir, hayat kesmek, diğer Likerler ile gülebiliyor ve trendlere ayak uydurabilirsiniz!

Tüm Likerler gerçek, yaratıcı ve tıpkı sizin gibi tutku dolu. Editörleri izleyin, düzenleyin ve aynı şekilde canlı yayın yapın. Şimdi Likee topluluğuna katılın ve sevdiğinizden daha fazlasını keşfedin.

Bizi bağlayın
Instagram: likee_official_global
facebook: @likeeappofficial

What's new

Kullanıcı deneyimi iyileştirildi

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *