Hesap makinesi

6.0.10

Hesap Makinesi, ihtiyaç duyduğunuzda daha gelişmiş işlevlere sahip bir panele sahip 4 işlevli basit bir hesap makinesidir. Geçmiş, gerçek zamanlı grafikler, temel dönüştürme ve daha fazlasını içerir. Ayrıca bir kilit ekranı widget'ı, yüzen bir hesap makinesi ve bir aşınma uygulamasıyla birlikte gelir, böylece hangisi en uygunsa onu kullanabilirsiniz.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Xlythe (Calculator)
Version
6.0.10
Updated
February 7, 2017
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hesap Makinesi, ihtiyaç duyduğunuzda daha gelişmiş işlevlere sahip bir panele sahip 4 işlevli basit bir hesap makinesidir. Geçmiş, gerçek zamanlı grafikler, temel dönüştürme ve daha fazlasını içerir. Ayrıca bir kilit ekranı widget’ı, yüzen bir hesap makinesi ve bir aşınma uygulamasıyla birlikte gelir, böylece hangisi en uygunsa onu kullanabilirsiniz.

Amaç basit ve düzenli bir hesap makinesidir.

Hesap Makinesi, hisse senedi hesap makinenizin tam yerini aldığından, telefonunuzla birlikte gelen hesabı devre dışı bırakmanızı öneririz. Orijinal hesap makinenize uzun süre basarsanız ve onu Uygulama Bilgisi’ne sürüklerseniz, normalde Kaldır’ı bulacağınız yerde Devre Dışı Bırakabilirsiniz.

Ve bu sürümde fazladan birkaç zil ve ıslık olsa da, Hesap Makinesi hala açık kaynaklı bir projedir. Https://github.com/Xlythe/Calculator adresinden kontrol edebilirsiniz.

What's new

sürüm 6.0.10
-Android Wear Hesaplayıcı

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *