twelve days of christmas gifts for children totino pizza coupons 2013 mcdonalds ehmann coupons 65th birthday gift ideas for men cottonelle mega roll coupon

Google Keep – Notlar ve Listeler

Varies with device

Aklınızdakileri hızla kaydedin ve daha sonra doğru yerde veya zamanda bir hatırlatıcı alın. Hareket halindeyken sesli not söyleyin ve otomatik olarak yazılmasını sağlayın. Bir posterin, makbuzun veya belgenin fotoğrafını çekin ve daha sonra arama yaparak kolayca düzenleyin veya bulun. Google Keep, kendiniz için bir düşünceyi veya listeyi yakalamanızı ve bunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanızı kolaylaştırır.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Google LLC
Version
Varies with device
Updated
April 19, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Aklınızdakileri hızla kaydedin ve daha sonra doğru yerde veya zamanda bir hatırlatıcı alın. Hareket halindeyken bir sesli not söyleyin ve otomatik olarak yazılmasını sağlayın. Bir posterin, makbuzun veya belgenin fotoğrafını çekin ve daha sonra arama yaparak kolayca düzenleyin veya bulun. Google Keep, kendiniz için bir düşünceyi veya listeyi yakalamanızı ve bunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanızı kolaylaştırır.

Aklınızdakileri yakalayın
• Google Keep’e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zaman için mi sıkıştı? Bir sesli not kaydedin ve Keep onu daha sonra bulabilmeniz için metne dönüştürür.
Arkadaşlarınızla ve ailenizle fikirlerinizi paylaşın
• Keep notlarınızı başkalarıyla paylaşarak ve onlarla gerçek zamanlı olarak işbirliği yaparak bu sürpriz partiyi kolayca planlayın.
İhtiyacınızı hızlıca bulun
• Hızla organize etmek ve hayatınıza devam etmek için notları kodlamak için renklendirin ve etiketler ekleyin. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerekirse, basit bir arama onu ortaya çıkarır.
Daima ulaşılabilir
• Keep, telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda ve giyilebilir Android cihazlarınızda çalışır. Eklediğiniz her şey tüm cihazlarınızda senkronize olur, böylece düşünceleriniz her zaman yanınızda olur.
Doğru zamanda doğru not
• Yiyecek bir şeyler almanız gerektiğini hatırlamanız mı gerekiyor? Mağazaya geldiğinizde alışveriş listenizi görmek için konuma dayalı bir hatırlatıcı ayarlayın.
Her yerde mevcut
• http://keep.google.com adresinde web’de Google Keep’i deneyin ve http://g.co/keepinchrome adresindeki Chrome Web Mağazası’nda bulun.

İzin Bildirimi
Kamera: Bu, Keep’teki notlara resim eklemek için kullanılır.
Kişiler: Bu, kişilerle not paylaşmak için kullanılır.
Mikrofon: Bu, notlara ses eklemek için kullanılır.
Konum: Bu, konuma dayalı hatırlatıcıları ayarlamak ve ateşlemek için kullanılır.
Depolama: Bu, depodan notlarına ekler eklemek için kullanılır.

What's new

* Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *