tees zum entgiften und entschlacken system kleen coupons target store photo coupon unicorn toys and gifts dc after dark tour coupon

Google Fit: Sağlık ve Aktivite Takibi

Varies with device

Get to a healthier and more active life with the new Google Fit!
Download APK
0/5 No votes
Developer
Google LLC
Version
Varies with device
Updated
April 19, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yeni Google Fit ile daha sağlıklı ve daha aktif bir yaşama kavuşun!

Sağlıklı kalmak için ne kadar veya ne tür bir aktiviteye ihtiyacınız olduğunu bilmek zor. Bu nedenle Google Fit, sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olabilecek bir aktivite hedefi olan Kardiyo Puanı sağlamak için Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Amerikan Kalp Derneği (AHA) ile işbirliği yaptı.

Kalbinizi daha fazla pompalayan aktiviteler, kalbiniz ve zihniniz için muazzam sağlık yararları sağlar. Köpeğinizi gezdirirken hızınızı artırmak gibi orta düzey aktivitelerin her dakikası için bir Kardiyo Puanı ve koşmak gibi daha yoğun aktiviteler için iki kat puan kazanırsınız. AHA ve WHO’nun kalp hastalığı riskini azalttığı, uykuyu iyileştirdiği ve genel zihinsel sağlığı artırdığı gösterilen önerilen fiziksel aktivite miktarına ulaşmak, haftada beş gün sadece 30 dakika tempolu yürüyüş gerektirir.

Google Fit ayrıca size şu konularda yardımcı olacaktır:

ANTRENMANLARINIZI TELEFONUNUZDAN VEYA SAATİNİZDEN TAKİP EDİN

Egzersiz yaparken anında içgörüler alın ve koşularınız, yürüyüşleriniz ve bisiklet gezileriniz için gerçek zamanlı istatistikleri görün. Fit, hızınızı, temponuzu, rotanızı ve daha fazlasını kaydetmek için Android telefonunuzun sensörlerini veya Wear OS by Google smartwatch’ın kalp atış hızı sensörlerini kullanır.

HEDEFLERİNİZİ İZLEYİN

Kardiyo Puanı ve Adımları hedefinizdeki günlük ilerlemenizi görün. Hedeflerinize her zaman ulaşmak mı? Sağlıklı bir kalp ve zihne ulaşmak için kendinize meydan okumaya devam etmek için hedeflerinizi kolayca ayarlayın.

TÜM HAREKET SAYISINIZI YAPIN

Gün boyunca yürür, koşar veya bisiklete binerseniz, Android telefonunuz veya Wear OS by Google akıllı saatiniz, her hareketiniz için kredi almanızı sağlamak için aktivitelerinizi otomatik olarak algılar ve Google Fit günlüğünüze ekler. Farklı bir egzersiz türünden hoşlanıyor musunuz? Pilates, kürek çekme veya kürek çekme gibi aktiviteler listesinden seçin ve Google Fit, kazandığınız tüm Kardiyo Puanlarını takip edecektir.

FAVORİ UYGULAMALARINIZ VE CİHAZLARINIZLA BAĞLANIN

Fit, sağlığınızın bütünsel bir görünümünü sunmak için en sevdiğiniz uygulamaların ve cihazların çoğundan bilgi gösterebilir, böylece ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Bunlar Lifesum, Wear OS by Google, Nike +, Runkeeper, Strava, MyFitnessPal, Basis, Sleep as Android, Withings, Xiaomi Mi bantları ve daha fazlasını içerir.

HER ZAMAN HER YERDEN GİRİŞ YAPIN

Yeniden tasarlanan günlükte Fit genelindeki aktivite geçmişinizin ve entegre uygulamalarınızın anlık görüntüsünü görün.

Google Fit hakkında daha fazla bilgi edinin ve desteklenen uygulamaların listesine bakın: www.google.com/fit

What's new

• See more of your health and fitness data on the redesigned Home tab
• Get detailed sleep data from connected third-party apps
• Set yourself a bedtime schedule and keep track of how your sleep compares
• Share your favorite activities to social media with built-in sharing from Journal
• Try the updated Workouts experience & Breathe tile on a connected Wear OS smartwatch

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *