goldkenn swiss chocolate gift godaddy domain renewal coupon nov 2015 boscovs coupons in store 2016 classic parts usa coupon holiday gift guide nintendo

Galeri – Resimleri ve Videoları Gizle, XGallery

1.2.3

Bu uygulama, fotoğrafları ve videoları organize etmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, kullanımı kolay bir çevrimdışı fotoğraf galerisidir. Tam özellikli galerinin yardımıyla fotoğrafları düzenleyebilir, fotoğrafları korumak / gizlemek için parola kullanabilir, silinen fotoğrafları kurtarabilir ve benzer fotoğrafları temizleyebilirsiniz.
Download APK
0/5 No votes
Developer
InShot Inc.
Version
1.2.3
Updated
April 16, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
10M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Bu uygulama, fotoğrafları ve videoları organize etmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, kullanımı kolay bir çevrimdışı fotoğraf galerisidir. Tam özellikli galerinin yardımıyla fotoğrafları düzenleyebilir, fotoğrafları korumak / gizlemek için parola kullanabilir, silinen fotoğrafları kurtarabilir ve benzer fotoğrafları temizleyebilirsiniz.

Galeri, JPEG, GIF, PNG, SVG, Panoramik, MP4, MKV, RAW, vb. Gibi tüm biçimlerdeki dosyaları görüntülemeyi destekler.

Fotoğraf ve Video Düzenleyici
Galeri, resimleri kırpmanıza, döndürmenize, yeniden boyutlandırmanıza, filtre uygulamanıza / bulanıklaştırmanıza ve videoları sıkıştırmanıza olanak tanır. Fotoğrafları ve videoları kolayca düzenlemenize yardımcı olabilir.

Favori Anlarınızı Hızla Bulun
İhtiyacınız olan fotoğrafı bir grup fotoğrafta bulmak zor mu? Galeri, birden çok türe göre sıralamayı, fotoğrafları filtrelemeyi ve aramayı destekler, bu da istediğiniz belirli olanı hızla bulmanıza yardımcı olur.

Özel Fotoğraf Kasası ve Video Dolabı
Özel videoları ve fotoğrafları PIN kodu ve şifreleme yoluyla koruyun. Hassas dosyalar için en güvenli yerdir. Artık herhangi bir gizlilik sorunu konusunda endişelenmeden telefonunuzu paylaşabilirsiniz.

Silinen Fotoğrafları ve Videoları Kurtar
Yanlışlıkla değerli fotoğrafları veya videoları mı sildiniz? Endişelenmeyin, onları geri dönüşüm kutusundan hızla kurtarabilirsiniz. Galeri otomatik, silinen dosyaları geri dönüşüm kutusuna kaydederek, silinen tüm fotoğrafları ve videoları geri kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Yararsız Dosyaları Temizle
Benzer eski resimler çok yer kaplıyor mu? Galeri otomatik tüm benzer resimleri tanımlar. Yer açmak için benzer fotoğrafları kolayca temizleyebilirsiniz. Telefon alanınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olmak için ekran görüntülerini ve büyük videoları filtrelemeyi de destekler.

Akıllı Galeri
– Resimleri kırpın, filtreler uygulayın ve bulanıklaştırın
– HD fotoğrafı yeniden boyutlandırın, döndürün ve yakınlaştırın
– Videoyu kırpın ve sıkıştırın
– Ada, tarihe, boyuta vb. Göre sıralayın
– Ped üzerinde kullanım desteği
– Silinen fotoğrafları ve videoları kurtarın
– Fotoğrafları, resimleri ve videoları hızlıca arayın
– Fotoğrafları, videoları, GIF’leri korumak ve gizlemek için parola korumalı klasör oluşturun
– Fotoğraf slayt gösterisi ve aralık süresini özelleştirin
– İnternet erişimine gerek yoktur. % 100 özel

Gallery Vault uygulaması
Galeri fotoğraf albümünüzü yönetmek için bir galeri video kilidi ister misiniz? Bu galeri video kilidini deneyin! Bu galeri fotoğraf albümü yalnızca basit bir galeri değil, aynı zamanda fotoğraflarınızı korumaya yardımcı olacak bir galeri kasası uygulamasıdır. Bu galeri kasası uygulamasıyla dosyalarınızı güvende tutmak için bu galeri fotoğraf kilidini ücretsiz indirin.

Galeri uygulaması fotoğraf kilidi
Basit bir galeri mi istiyorsunuz? Memnun bir fotoğraf galerisi yok mu? Bu galeri uygulamasını deneyin. Bu kullanışlı galeri uygulaması, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca düzenlemenize yardımcı olabilir. Android için en iyi galeri uygulaması.

fotoğraf Editörü
Bu fotoğraf galerisi aynı zamanda bir fotoğraf editörüdür. Android için kullanımı kolay bir galeri uygulaması. Android için galeri uygulamasıyla anlarınızın tadını çıkarmak için bu fotoğraf galerisini kullanın!

Galeri kilidi
Başkalarının önemli fotoğraflarınızı görmesini istemiyor musunuz? Bu albümü denemelisiniz – galeri kilidi. Bu galeri kilidi ile fotoğraflarınızı şifre korumalı bir klasörde koruyabilirsiniz. Bu galeri video kilidi ile gizliliğinizi güvende tutun.

Fotoğraf Galerisi
Hala tam özellikli bir albüm mü arıyorsunuz? Bu galeriyi şimdi deneyin! XGallery, fotoğrafları ve videoları organize etmenize ve yönetmenize yardımcı olabilecek kullanışlı ve akıllı bir galeridir.

Dosya yöneticisi
Fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenlemek için bir dosya yöneticisi mi istiyorsunuz? Gelin ve bunu deneyin! XGallery, aradığınız en iyi dosya yöneticisidir.

Albüm fotoğrafı
En sevdiğiniz fotoğraflarınızı saklamak için bir albüm fotoğrafı mı istiyorsunuz? Fotoğrafları yönetmenize ve gizlemenize yardımcı olabilir. Fotoğraflarınızı bu albüm fotoğrafında görüntüleyin!

Fotoğraflar uygulaması
Fotoğraflar uygulaması birçok kullanışlı özellikle kullanışlıdır. Şimdi bu fotoğraf uygulamasını indirin!

fotoğraf Galerisi
Albümünüzü düzenlemek için bir galeri fotoğraf albümü ister misiniz? Bu fotoğraf galerisini deneyin! Bu fotoğraf galerisi kesinlikle en iyi seçiminiz.

Galeri 2021
Gallery 2021, akıllı bir fotoğraf uygulaması ve fotoğraf düzenleyicidir. Fotoğraflarınızı organize etmek ve düzenlemek için kullanabilirsiniz. 2021 galerisini şimdi indirin!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *