cute i miss you gifts bensi restaurant coupons coupon blog stl bush's chicken coupons copperas cove

Facebook Lite

Varies with device

Facebook Lite uygulamasıyla arkadaşlarınıza ayak uydurmak her zamankinden daha hızlı ve kolay! Sosyal ağınıza bağlanmak ve ona ayak uydurmak için Facebook Lite'ı bir arkadaş uygulaması olarak kullanın. Facebook Lite uygulaması, telefonunuzda yerden tasarruf etmenize ve Facebook'u 2G koşullarında kullanmanıza olanak tanıyan küçüktür. Bir Zaman Çizelgesi ile paylaşmak, fotoğrafları beğenmek, kişi aramak ve profilinizi ve gruplarınızı düzenlemek gibi Facebook'un klasik özelliklerinin çoğu uygulamada mevcuttur. Belirli özellikler şunları içerir:
Download APK
0/5 No votes
Developer
Facebook
Version
Varies with device
Updated
April 19, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Facebook Lite uygulamasıyla arkadaşlarınıza ayak uydurmak her zamankinden daha hızlı ve kolay! Sosyal ağınıza bağlanmak ve ona ayak uydurmak için Facebook Lite’ı bir arkadaş uygulaması olarak kullanın. Facebook Lite uygulaması, telefonunuzda yerden tasarruf etmenize ve Facebook’u 2G koşullarında kullanmanıza olanak tanıyan küçüktür. Bir Zaman Çizelgesinde paylaşma, fotoğrafları beğenme, kişi arama ve profilinizi ve gruplarınızı düzenleme gibi Facebook’un klasik özelliklerinin çoğu uygulamada mevcuttur. Belirli özellikler şunları içerir:

• Arkadaşlarınızı ve ailenizi bulun
• Dünyanızda neler olup bittiğini aktarmaya yardımcı olması için durum güncellemeleri yayınlayın ve Facebook emojisini kullanın
• Fotoğrafları ve en sevdiğiniz memleri paylaşın
• Arkadaşlarınız gönderilerinizi beğendiğinde ve yorum yaptığında bildirim alın
• Yerel sosyal etkinlikler, LCV bulun ve arkadaşlarla buluşmak için planlar yapın
• Facebook gönderilerine kendi yorumlarınızı veya tepkilerinizi ekleyerek arkadaşlarınızla etkileşim kurun
• Fotoğrafları fotoğraf albümlerine ekleyerek kaydedin
• En son haberleri almak için insanları takip edin
• İncelemeleri, çalışma saatlerini ve resimleri görmek için yerel işletmeleri arayın
• Facebook Marketplace’te yerel olarak satın alın ve satın

Facebook uygulaması, arkadaşlarınız ve ilgi alanlarınızla bağlantıda kalmanıza yardımcı olmaktan daha fazlasını yapar. Aynı zamanda fotoğrafları saklamak, kaydetmek ve paylaşmak için kişisel düzenleyicinizdir. Fotoğrafları doğrudan Android kameranızdan paylaşmak kolaydır ve fotoğraflarınız ve gizlilik ayarlarınız üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Tek tek fotoğrafları ne zaman gizli tutacağınızı seçebilir, hatta kimin göreceğini kontrol etmek için gizli bir fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz.

Facebook Lite ayrıca dünyadaki en son haberleri ve güncel olayları takip etmenize yardımcı olur. Facebook Lite uygulamanızın rahatlığından Haber Akışlarını takip etmek için en sevdiğiniz ünlülere, markalara, web sitelerine, sanatçılara veya spor takımlarına abone olun!

Uygulamayı indirme veya yükleme ile ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bkz. Https://www.facebook.com/help/fblite
Hala yardıma ihtiyacın var mı? Lütfen bize sorunla ilgili daha fazla bilgi verin: https://www.facebook.com/help/contact/640732869364975
Facebook yalnızca 13 yaş ve üstü kişiler tarafından kullanılabilir.
Hizmet Şartları: http://m.facebook.com/terms.php

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *