kns brakes coupon dragon age 2 companion gift locations san gennaro feast coupons kiel james patrick coupon code 2014 top 10 gifts for christmas 2015 fox rent a car coupon phoenix

Call of Duty®: Mobile – Tokyo Escape

1.0.20

Cep telefonları için özel olarak tasarlanmış resmi CALL OF DUTY®. İkonik çok oyunculu haritaları ve modları her zaman, her yerde oynayın. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı? Hızlı 5'e 5 takım ölüm maçı? Keskin nişancı, keskin nişancı savaşı mı? Activision’ın oynaması ücretsiz CALL OF DUTY®: MOBILE'da hepsi var.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Activision Publishing Inc.
Version
1.0.20
Updated
March 6, 2021
Requirements
4.3 and up
Size
91M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Cep telefonları için özel olarak tasarlanmış resmi CALL OF DUTY®. İkonik çok oyunculu haritaları ve modları her zaman, her yerde oynayın. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı? Hızlı 5’e 5 takım ölüm maçı? Keskin nişancı, keskin nişancı savaşı mı? Activision’ın oynaması ücretsiz CALL OF DUTY®: MOBILE’da hepsi var.

MOBİLDE OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Özelleştirilebilir kontroller, sesli ve yazılı sohbet ve heyecan verici 3D grafikler ve ses ile telefonunuzda konsol kalitesinde HD oyunlar. Hareket halindeyken kolay eğlence için şimdi telefonunuzda dünyanın en sevilen nişancı oyununun heyecanını yaşayın.

SEVİLEN OYUN MODLARI VE HARİTALAR

Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare®’den ikonik çok oyunculu haritaları ilk kez ücretsiz oynayın. Veya yepyeni bir 100 kişilik battle royale hayatta kalma haritasında arkadaşlarınızla takım olun. Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla eğlenceye katılın!

EŞSİZ YÜKLEMENİZİ ÖZELLEŞTİRİN

CALL OF DUTY®: MOBILE oynarken, ekipmanlarınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz düzinelerce ünlü karakter, silah, kıyafet, skor serileri ve teçhizatın kilidini açacak ve kazanacaksınız. Bu teçhizatları Battle Royale’de ve Team Deathmatch, Frontline, Free For All, Search and Destroy, Domination, Hardpoint ve çok daha fazlası gibi heyecan verici PvP çok oyunculu modlarda savaşa getirin.

REKABETÇİ VE SOSYAL OYUN

Rekabetçi Dereceli Modda zirveye ulaşmak için veya arkadaşlarınızla oynarken en çok Klan ödülünü kazanmak için beceri ve stratejiyi kullanın. Bu heyecan verici ücretsiz çok oyunculu nişancı oyununda milyonlarca arkadaş ve düşmana karşı yarışın ve savaşın.

SEÇİM VE KARMAŞIKLIK

Oynanışta, etkinliklerde, kontrollerde veya teçhizatlarda, CALL OF DUTY®: MOBILE, sürekli değişen bir deneyimde karmaşıklık ve derinlik sunar.

En iyilerle rekabet etmek için gerekenlere sahip misiniz? CALL OF DUTY®: MOBILE’ı şimdi indirin!
_________________________________________________________
NOT: Deneyiminiz sırasında oyunu iyileştirmek için her türlü geri bildirimi memnuniyetle karşılıyoruz. Geri bildirimde bulunmak için oyun içinde> Ayarlar> Geri Bildirim> Bize Ulaşın bölümüne gidin.

Güncellemeler için Abone Olun! —> profile.callofduty.com/cod/registerMobileGame
_________________________________________________________
Not: Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Bu uygulamanın, arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza ve oynamanıza olanak tanıyan sosyal özellikler ve oyunda heyecan verici etkinlikler veya yeni içerikler olduğunda sizi bilgilendirmek için bildirim bildirimleri içerdiğini lütfen unutmayın. Bu özellikleri kullanıp kullanmamayı seçebilirsiniz.

© 2019 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION ve CALL OF DUTY, Activision Publishing, Inc.’in ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari isimler, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Bu Uygulamayı indirerek, kurarak veya kullanarak, Activision tarafından zaman zaman güncellenebilecek olan Activision’ın gizlilik politikasını ve bizim şartlarını kabul etmiş olursunuz. Activision’ın gizlilik politikasını görüntülemek için http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html ve Activision’ın kullanım koşullarını görüntülemek için https://www.activision.com/legal/terms-of-use adresini ziyaret edin.

What's new

Call of Duty: Mobile Season 3: Tokyo Escape! Herkes İçin Ücretsiz, kaotik yeni bir yakın dövüş olan Swords & Stones'da dilimleyin ve zar atın! Yepyeni Ara ve Yok Et haritasında Coastal'de iz bırakmayın ve kumların süpürdüğü Oasis haritasına hükmedin. Bir katanadan fazlasını mı arıyorsunuz? Sezon 3 Savaş Geçişinde Epic RUS-79U - Karuta ve 50 Kademe ödülü kapın. Nihai Escape'de ustalaşmak için gerekenlere sahip misiniz? Şimdi oyna!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *