bernardi honda coupons nigel o'hara coupon steamboat springs skiing coupons corinthians chapter 13 the gift of love

Balon Patlatma

13.0.6

Klasik ve en bağımlılık yapan bubble pop oyununu ÜCRETSİZ oyna, 3 rengi eşleştir ve seviyeleri netleştir. Bu eğlenceli ve rahatlatıcı oyunu kaçırmayın! Bu eski güzel versiyonda, tüm baloncukları düşürmek ve patlatmak için nişan almalı ve ateş etmelisiniz. İstediğiniz zaman çevrimiçi veya çevrimdışı topları patlatırken beyninizi bu orijinal bulmacayla eğitin! Bubble Shooter ™, Google Play'de bulunan en heyecan verici ÜCRETSİZ uygulamadır.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Bubble Shooter
Version
13.0.6
Updated
April 13, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
24M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Klasik ve en bağımlılık yapan bubble pop oyununu ÜCRETSİZ oynayın, 3 rengi eşleştirin ve seviyeleri netleştirin. Bu eğlenceli ve rahatlatıcı oyunu kaçırmayın! Bu eski güzel versiyonda, tüm baloncukları düşürmek ve patlatmak için nişan almalı ve ateş etmelisiniz. İstediğiniz zaman çevrimiçi veya çevrimdışı topları patlatırken beyninizi bu orijinal bulmacayla eğitin! Bubble Shooter ™, Google Play’de bulunan en heyecan verici ÜCRETSİZ uygulamadır.

Aksiyona başlamaya hazır mısınız?
Bu rahatlatıcı renk eşleştirme macerasında tüm topları hedefleyin, eşleştirin ve parçalayın. Bu, basit ve öğrenmesi kolay, ailelerin eğlenmesi için mükemmel olan en iyi nişancı oyunlarından biridir!

Strateji becerilerinizi test edin! Arkadaşlarınıza ve ailenize karşı yarışın ve kimin en yüksek puana ulaşıp her seviyede 3 yıldız alabileceğini görün. Oynarken para kazanın ve harika güçlendiriciler elde etmek için bunları kullanın. Mantık ve bulmaca çözme becerilerinizi görevleri tamamlamak ve tahtayı temizlemek için kullanın ve özel günlük bonusları topladığınızdan emin olun.

Klasik Oyun Modunu Oynayın – Çok Basit.
Tahtayı patlatmak ve temizlemek için 3 topu eşleştirin, görevleri tamamlayın ve jetonlar ve harika ödüller kazanın. Lazer hedefini sürüklemek ve çekim yapmak için kaldırmak için ekrana dokunun. Her seviyede farklı baloncuk düzenine göre bir strateji oluşturmak önemlidir. Bu eğlenceli ücretsiz oyunda tüm renkli topları vur ve patlat, dikkatlice nişan al ve hedefi vur! Tüm farklı zorluklar ve bulmacalarda ilerleyin, zeka oyunlarını çözün ve seviyeleri kazanın.

Arcade Oyun Modunun Keyfini Çıkarın – Asla sıkılmayın!
Bu havalı retro modda topları patlatın ve klasik atari deneyimini doğrudan Android cihazınızda yeniden keşfedin. Bu bağımlılık yapıcı oyun daha da zorlaştıkça binlerce eğlenceli bulmaca seviyesinde ilerleyin. İstediğiniz yerde ve istediğiniz zaman retro oyun deneyiminin keyfini çıkarın, internet bağlantısı gerekmez.

Bulmaca Oyunu Modunu Deneyin ve Nihai Balon Patlatma Eğlencesini Keşfedin!
Bu nişancı, ustalaşması gereken binlerce zorlu bulmacaya sahip heyecan verici bir balon patlatma uygulamasıdır. Bir sonraki şaşırtıcı bulmaca seviyesine geçmek için renkli topları vurun, beyninizi eğitin ve bu bağımlılık yaratan, sıradan oyunu ücretsiz olarak oynarken eşleştirme becerilerinizi test edin.
Acele edin ve balon kırma çılgınlığına katılın, ancak dikkatli olun – balonları patlatmaya başladığınızda asla duramazsınız!

Retro oyun, yeni özellikler
Klasik atari oyununu aldık ve kesinlikle seveceğiniz bazı yeni özellikler ekledik.

EĞLENCE ÖZELLİKLERİ:
★ 3000 + Her zaman eklenen heyecan verici seviyeler.
★ Yeni öğeler ve harika ödüller.
★ Yepyeni efektler ve sesler.
★ Harika günlük ödüller toplayın.
★ Facebook’a bağlanın ve eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşın!
★ Döngüde kalın: artık desteğe doğrudan mesaj göndermek için en iyi seçeneğiniz var.
★ Liderlik Tablosu, zorlu başarılar.
★ Engelleri aşın ve zorlukları aşın.
★ Renk körü modu – böylece herkes ücretsiz olarak eğlenceli eşleştirme oyunlarının keyfini çıkarabilir.
★ Ateş topunun kilidini açmak için 7 baloncuk patlatın.
★ Bir bomba almak için aynı anda 10’dan fazla baloncuk bırakın.
★ İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayın, WiFi bağlantısı gerekmez!

Ne için bekliyorsun? Parmaklarınızı ısıtın ve patlamaya başlayın. Bu eğlenceli gündelik nişancı oyununu deneyimleyin ve bulmacalar ve sürprizlerle dolu binlerce harika seviyeyi keşfedin. Çevrimiçi renk eşleştirme uygulamasını edinin ve akıcı ve bağımlılık yaratan oyunun tadını çıkarın. Bu kadar çok heyecan verici seviye, güçlü güçlendiriciler ve harika özelliklerle, onu asla bırakmayacaksınız!

Hazır ol, nişan al ve topları vur !!

Bu eğlenceli atari oyununu ücretsiz indirin ve oynayın. Wifi olmadan oynamak için mükemmel bir uygulama! Her 2-3 haftada bir yeni özellikler ve yeni seviyeler ekliyoruz. Gelin ve eğlenceye katılın!

Bubble Shooter ™ oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı isteğe bağlı oyun içi öğeler ödeme gerektirecektir.

Güncellemeler ve sürprizler için bizi takip edin!
FB sayfamızı ziyaret edin: https://www.facebook.com/BubbleShooterOriginal/

Bubble Shooter ™ ‘ın tüm hakları Ilyon Dynamics Ltd.’ye aittir.

What's new

Yeni güncelleme zamanı ŞİMDİ!
- Yeni seviyeler eklendi
Oynadığınız için teşekkürler! Her güncellemeden sonra bizi değerlendirdiğinizden emin olun :)

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *