original oyster house mobile al coupons freecharge coupons december 2015 grandy's coupons 2016 gift ideas for dad 80th birthday giftig fisk i danmark

Android için VLC

Varies with device

VLC media player, çoğu multimedya dosyasının yanı sıra diskleri, cihazları ve ağ akış protokollerini de oynatan ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform multimedya oynatıcısıdır.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Videolabs
Version
Varies with device
Updated
January 20, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

VLC media player, çoğu multimedya dosyasının yanı sıra diskleri, cihazları ve ağ akış protokollerini de oynatan ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform multimedya oynatıcısıdır.

Bu, VLC ortam yürütücüsünün Android ™ platformuna bağlantı noktasıdır. Android için VLC, VLC’nin masaüstü sürümü gibi herhangi bir video ve ses dosyasının yanı sıra ağ akışlarını, ağ paylaşımlarını ve sürücüleri ve DVD ISO’ları oynatabilir.

Android için VLC, eksiksiz bir veritabanı, ekolayzır ve filtreler içeren, tüm garip ses formatlarını çalan eksiksiz bir ses oynatıcısıdır.

VLC herkes için tasarlanmıştır, tamamen ücretsizdir, reklam içermez, ücretli özellik içermez, casusluk yoktur ve tutkulu gönüllüler tarafından geliştirilmiştir. Tüm kaynak kodu ücretsiz olarak mevcuttur.

Özellikleri
––––––––
Android ™ için VLC, çoğu yerel video ve ses dosyasının yanı sıra ağ akışlarını (uyarlamalı akış dahil), DVD ISO’ları, VLC’nin masaüstü sürümü gibi oynatır. Ayrıca disk paylaşımlarını da destekler.

MKV, MP4, AVI, MOV, Ogg, FLAC, TS, M2TS, Wv ve AAC dahil tüm formatlar desteklenir. Tüm kodekler, ayrı indirmeler olmadan dahildir. Altyazıları, Teleteksti ve Kapalı Altyazıları destekler.

Android için VLC, ses ve video dosyaları için bir medya kitaplığına sahiptir ve klasörlere doğrudan göz atmanıza izin verir.

VLC, çok kanallı ses ve altyazı desteğine sahiptir. Ses seviyesini, parlaklığı ve aramayı kontrol etmek için otomatik döndürmeyi, en boy oranı ayarlamalarını ve hareketleri destekler.

Ayrıca, ses kontrolü için bir pencere öğesi içerir, sesli kulaklık kontrolünü, kapak resmini ve eksiksiz bir sesli medya kitaplığını destekler.

İzinler
––––––––––––
Android için VLC’nin şu kategorilere erişmesi gerekiyor:
• Tüm medya dosyalarınızı okumak için “Fotoğraflar / Medya / Dosyalar” 🙂
• SD kartlardaki tüm medya dosyalarınızı okumak için “Depolama” 🙂
• Ağ bağlantılarını kontrol etmek, ses seviyesini değiştirmek, zil sesini ayarlamak, Android TV’de çalıştırmak ve açılır görünümü görüntülemek için “Diğer”, ayrıntılar için aşağıya bakın.

İzin Ayrıntıları:
• Üzerindeki medya dosyalarınızı okuyabilmek için “USB belleğinizin içeriğini okuması” gerekir.
• Dosyaların silinmesine ve altyazıların kaydedilmesine izin vermek için “USB belleğinizin içeriğini değiştirmeli veya silmeli”.

• Ağı ve internet akışlarını açmak için “tam ağ erişimine” ihtiyaç duyar.
• Video izlerken telefonunuzun uyumasını önlemek için “telefonun uyumasını engellemesi” gerekir.
• Ses seviyesini değiştirmek için “ses ayarlarınızı değiştirmeniz” gerekir.
• Sesli zil sesini değiştirmenize izin vermek için “sistem ayarlarını değiştirmeye” ihtiyacı vardır.
• Cihazın bağlı olup olmadığını izlemek için “ağ bağlantılarını görüntülemesi” gerekir.
• Özel resim içinde resim widget’ını başlatmak için “diğer uygulamaların üzerine çizim” gerekiyor.
• Kontrollerle ilgili geri bildirim vermek için “kontrol titreşimi” gerekir.
• Yalnızca Android TV cihazlarında kullanılan Android TV başlatıcı ekranında öneriler ayarlamak için “başlangıçta çalıştır” gerekir.
• Android TV cihazlarında sesli arama sağlamak için “mikrofon” gerekir, yalnızca Android TV cihazlarında istenir ..
• İsterseniz uygulamaya sponsor olmanıza olanak tanıyan uygulama içi satın alımlar. Uygulama ücretsiz kalır ve ücretli bir özellik yoktur.

What's new

* Chromecast oynatmayı düzeltin
* Albümlerin sanatçıya göre sıralanmasına izin ver
* Bazı RTL sorunlarını düzeltin
* Oynatma özgeçmişini iyileştirin
* Kalıcı ses oynatıcı zaman modu
* Kilitlenme düzeltmeleri

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *