kraus model cleaners coupons macys coupon november 2015 harpactea giftig wallpaper update coupon best buy coupon code canada

AliExpress

8.26.1

AliExpress, herkesin her yerde kullanabileceği çevrimiçi alışveriş uygulamasıdır. Yeni kullanıcılar sevinirler! Özel yeni fırsatların veya hediyelerin tadını çıkarabilirsiniz! Binlerce kaliteli marka ve sonsuz fırsatla, herkes için bir şeyler var. Ayrıca ürünlerin% 75'inden fazlasında ÜCRETSİZ KARGO keyfini çıkarın.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Alibaba Mobile
Version
8.26.1
Updated
April 13, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
99M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

AliExpress, herkesin her yerde kullanabileceği çevrimiçi alışveriş uygulamasıdır. Yeni kullanıcılar sevinirler! Özel yeni fırsatların veya hediyelerin tadını çıkarabilirsiniz! Binlerce kaliteli marka ve sonsuz fırsatla, herkes için bir şeyler var. Ayrıca ürünlerin% 75’inden fazlasında ÜCRETSİZ KARGO keyfini çıkarın.

MİLYONLARCA EŞYA
Moda, ev, sağlık, teknoloji, oyuncaklardan spor ve ayakkabılara kadar geniş bir ürün koleksiyonundan alışveriş yapın! Uygun bir eşya olmadan ayrılmayacaksınız!

ÜST SIRALAMALAR
Sipariş sayısına, görüntülemeye, sepete eklenenlere ve daha fazlasına göre en üst sıradaki tüm öğeleri keşfedin! En iyi sıralamadaki eşyalarda asla iyi bir teklifi kaçırmayın!

GÖRSEL ARAMA
Aradığınız öğenin bir fotoğrafını çekin veya tam olarak eşleşmeyi veya istediğinize benzer öğeleri bulmak için bir fotoğraf yükleyin. Basit!

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ‘DAHA FAZLA SEVİYOR’ BÖLÜMÜ
Sizin için özel olarak seçilmiş ürünleri sergileyecek kişiselleştirilmiş bir kanaldan alışveriş yapmanın keyfini çıkarın.

ETKİLEŞİMLİ VE EĞLENCELİ OYUNLAR
Fantastic Farm ve Kupon Arkadaşları gibi mini oyunlarımızı oynayarak alışverişi eğlenceli hale getirin. Oynarken daha fazla ödül kazanın!

ALICI KORUMA
Ürününüz Alıcı Koruma süresi içinde teslim edilmezse, iade başvurusunda bulunabilir ve 15-30 gün içinde teslim alabilirsiniz.

GÜVENLİ ÖDEME YÖNTEMLERİ
Kredi kartı veya banka havalesi yoluyla tercih ettiğiniz yöntemle işlem yapın.

DİĞER UYGULAMA SEÇMELERİ
– Günlük Flaş Fırsatlar
– Birden fazla para ve kupon kazanın
– Sipariş yönetimi ve otomatik gönderi bildirimleri
– Çoklu dil ve para birimi desteği
– 24/7 Yardım Merkezi
– Daha heyecan verici özellikler gelecek!

BİZE NOT BIRAKIN
AliExpress deneyiminden memnun kaldınız mı? Bize ne düşündüğünüzü söyleyin – sizden haber almak isteriz!

Herhangi bir hata fark ettiyseniz veya bir özellik talep etmek istiyorsanız, ‘Hesap’ ve ardından ‘Uygulama Önerisi’ne dokunarak uygulamada bize bir not bırakın.

What's new

Her zaman uygulamamızı daha da optimize etmenin yollarını arıyoruz. AliExpress uygulamasının en son sürümündeki temel güncellemeler şunları içerir:

- Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için hata düzeltmeleri
- Kolayca alışveriş yapabilmeniz için performans geliştirmeleri

Unutmayın, tüm yeni kullanıcılar özel yeni fırsatlardan veya hediyelerden de yararlanacak!

AliExpress ile alışveriş yapmayı sevdiniz mi? Bize bir yorum bırakın! Mutlu alışveriş!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *