bike tires direct discount coupon clearasil superfruit pads discontinued car wash depot hemet ca coupons shoe shack coupon free downloadable coupons uk

Acıyı al

18.7.3

TikTok, kısa biçimli mobil videolar için sıradan hedefiniz değil. Ham, gerçek ve sınırsız - ister sabah 7: 45'te dişlerinizi fırçalıyor olun, ister akşam 7: 45'te kahvaltı yapıyor olun. 15 saniyede anlatılan 'olduğun gibi gel' hikayesinden geliyor. TikTok ile anı yaşadığınızda ve keşfetmek için ötesine geçtiğinizde hayat daha eğlenceli.
Download APK
0/5 No votes
Developer
TikTok PTE.ltd.
Version
18.7.3
Updated
April 16, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
53M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

TikTok, kısa biçimli mobil videolar için sıradan hedefiniz değil. Ham, gerçek ve sınırsız – ister sabah 7: 45’te dişlerinizi fırçalıyor olun, ister akşam 7: 45’te kahvaltı yapıyor olun 15 saniyede anlatılan ‘olduğun gibi gel’ hikayesinden geliyor. TikTok ile anı yaşadığınızda ve keşfetmek için ötesine geçtiğinizde hayat daha eğlenceli.

■ Sizin için özel olarak seçilmiş milyonlarca videoyu izleyin
İzlediklerinize, beğendiklerinize ve paylaştıklarınıza göre özel olarak sizin için kişiselleştirilmiş bir video akışı. TikTok, izlemeyi asla bırakmak istemeyeceğiniz en alakalı, ilginç, eğlenceli, ilginç, baş döndürücü videoları sunmak için zevkinize hızla adapte olacaktır.

■ Küresel bir içerik oluşturucu topluluğundan eğlenin ve ilham alın
Milyonlarca içerik oluşturucu inanılmaz yeteneklerini, değerli anlarını ve bilgilerini sergileyen TikTok’ta. İlham almanıza izin verin.

■ Dans, Komedi, Vlog, Yiyecek, Spor, Kendin Yap, Hayvanlar ve bunların arasındaki her şey. Sonsuz kategorilerden videolar keşfedin.

* Herhangi bir geri bildirim? Feedback@tiktok.com adresinden bize ulaşın veya @tiktok’a tweet atın.

What's new

Her zaman olduğu gibi, daha iyi bir uygulama deneyimi için performans iyileştirmeleri ekledik. Şimdi denemek için en son güncellemeyi alın.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *